Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co., Ltd

zawodowe sprawia, dobrej jakości, zapewniają doskonałe produkty i usługi dla każdego klienta.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Chiny Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Certyfikaty
podoba mi się stosunki handlowe z Państwem. Twoja zewnętrzna P10 jest bardzo wysokiej rozdzielczości i jasności --- z Ameryki

—— Michael Pham

możemy cieszyć się skrócony czas dostawy, jak dotąd wszystko idzie dobrze z naszym doprowadziły display.It działa dobrze

—— Rub muddd

1 2 3 4
Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd
linia produkcyjna
Pokaż pokój
Magazynowanie
warsztat

linia produkcyjna

Jakość jest podstawą produktu. Rozwijamy i produkujemy zgodnie z faktycznymi potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Naszym celem jest produkcja najlepszych produktów po bardzo wysokich cenach.

Pokaż pokój

mamy duży pokój wielkości z wieloma świetnymi innowacyjnymi produktami.

Magazynowanie

Dzięki nowoczesnej kontroli magazynu możemy obniżyć koszty i wydajniej zarządzać naszymi produktami. Zostanie to przekazane naszym klientom z oszczędnościami i opóźnieniami w produkcji.

warsztat

Nasza firma jest zgodna z ISO i certyfikowana. Ściśle kontrolujemy fazę kontroli jakości.

 • Linia produkcyjna

  Przyjmujemy zaawansowaną linię produkcyjną i zatrudniamy 180 pracowników umiejętności. Są dobre we wszystkich rodzajach wyświetlaczy ledowych. Dzięki maszynie produkcyjnej DIP AND SMD czas dostawy jest bardzo szybki. Każda linia produkcyjna z własnymi pracownikami kontroli jakości. Możemy zagwarantować, że każda produkcja może spełnić Twoje wymagania.

  Nasz inżynier weźmie udział we wszystkich projektach i będzie odpowiadał za wszystkie szczegółowe prace. Po zakończeniu wyświetlania produktu na wyświetlaczu ledowym sprawdzają jakość i testują je bezpośrednio. Tak więc jakość będzie zgodna z całym standardem.

  Nadal mamy warsztaty wykończeniowe, pracownicy są po prostu odpowiedzialni za wszystkie pytania związane z montażem.

 • OEM / ODM
  W tym czasie dostępny jest OEM / ODM. Aby pomóc Ci zdobyć większy udział w rynku i lepiej cię obsłużyć. Nazwę firmy i logo można wydrukować na naszym wyświetlaczu i oprogramowaniu.

  możesz nam podać swoje wymagania dotyczące szczegółów, kolor logo, a następnie możemy zorganizować dla Ciebie specjalną produkcję. Dysponujemy naszym działem badań i rozwoju, mogą rozwiązać wszystkie szczegółowe pytania dotyczące umiejętności.

  Po prostu skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań, nasza grupa i inżynier będą zawsze do Państwa dyspozycji.

 • R & D

  Dział badań i rozwoju

  Z ponad 10-letnim doświadczeniem, możemy ustalić własny oddzielny zespół inżyniera. sprowadziliśmy zaawansowanych urządzeń wysokiej technologii. SMD i DIP technologia jest bardzo dojrzały. Około 20 inżynierów z chińskiego słynnego colleage.they są bardzo przyjaciela

  Teraz musimy ubiegać się o wielu produktów patentowego. Especial zewnętrzna wodoodporna doprowadziły display.You może grać naszą wyświetlacz LED w każdej circustance. Tylko prosimy o naszej wysokiej jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. david

Tel: +86 13554930573,13058091518

Faks: 86-0755-36810046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas