Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co., Ltd

zawodowe sprawia, dobrej jakości, zapewniają doskonałe produkty i usługi dla każdego klienta.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Na zewnątrz kolorowy wyświetlacz LED na sprzedaż
dobra jakość Na zewnątrz kolorowy wyświetlacz LED na sprzedaż
podoba mi się stosunki handlowe z Państwem. Twoja zewnętrzna P10 jest bardzo wysokiej rozdzielczości i jasności --- z Ameryki

—— Michael Pham

możemy cieszyć się skrócony czas dostawy, jak dotąd wszystko idzie dobrze z naszym doprowadziły display.It działa dobrze

—— Rub muddd

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd
linia produkcyjna
Pokaż pokój
Magazynowanie
warsztat

linia produkcyjna

Jakość jest podstawą produktu. Rozwijamy i produkujemy zgodnie z faktycznymi potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Naszym celem jest produkcja najlepszych produktów po bardzo wysokich cenach.

Pokaż pokój

mamy duży pokój wielkości z wieloma świetnymi innowacyjnymi produktami.

Magazynowanie

Dzięki nowoczesnej kontroli magazynu możemy obniżyć koszty i wydajniej zarządzać naszymi produktami. Zostanie to przekazane naszym klientom z oszczędnościami i opóźnieniami w produkcji.

warsztat

Nasza firma jest zgodna z ISO i certyfikowana. Ściśle kontrolujemy fazę kontroli jakości.

 • Linia produkcyjna

  Przyjmujemy zaawansowaną linię produkcyjną i zatrudniamy 180 pracowników umiejętności. Są dobre we wszystkich rodzajach wyświetlaczy ledowych. Dzięki maszynie produkcyjnej DIP AND SMD czas dostawy jest bardzo szybki. Każda linia produkcyjna z własnymi pracownikami kontroli jakości. Możemy zagwarantować, że każda produkcja może spełnić Twoje wymagania.

  Nasz inżynier weźmie udział we wszystkich projektach i będzie odpowiadał za wszystkie szczegółowe prace. Po zakończeniu wyświetlania produktu na wyświetlaczu ledowym sprawdzają jakość i testują je bezpośrednio. Tak więc jakość będzie zgodna z całym standardem.

  Nadal mamy warsztaty wykończeniowe, pracownicy są po prostu odpowiedzialni za wszystkie pytania związane z montażem.

 • OEM / ODM
  W tym czasie dostępny jest OEM / ODM. Aby pomóc Ci zdobyć większy udział w rynku i lepiej cię obsłużyć. Nazwę firmy i logo można wydrukować na naszym wyświetlaczu i oprogramowaniu.

  możesz nam podać swoje wymagania dotyczące szczegółów, kolor logo, a następnie możemy zorganizować dla Ciebie specjalną produkcję. Dysponujemy naszym działem badań i rozwoju, mogą rozwiązać wszystkie szczegółowe pytania dotyczące umiejętności.

  Po prostu skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań, nasza grupa i inżynier będą zawsze do Państwa dyspozycji.

 • R & D

  Dział badań i rozwoju

  Z ponad 10-letnim doświadczeniem, możemy ustalić własny oddzielny zespół inżyniera. sprowadziliśmy zaawansowanych urządzeń wysokiej technologii. SMD i DIP technologia jest bardzo dojrzały. Około 20 inżynierów z chińskiego słynnego colleage.they są bardzo przyjaciela

  Teraz musimy ubiegać się o wielu produktów patentowego. Especial zewnętrzna wodoodporna doprowadziły display.You może grać naszą wyświetlacz LED w każdej circustance. Tylko prosimy o naszej wysokiej jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Shichuangxinke Electronics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. david

Tel: 86-0755-21048373

Faks: 86-0755-36810046

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)